Pagrindinis > Apie įmonę > Kokybė, aplinkosauga, darbuotojų sauga ir sveikata

AB „Panevėžio statybos trestas” (PST) visuomet ypatingą dėmesį skiria kokybei. Svarbus žingsnis žengtas 1998 m. įdiegus kokybės vadybos sistemą pagal LST EN ISO 9001 standartą. 2004 m. kokybės vadybos sistema buvo integruota su aplinkos vadybos sistema, atitinkančia LST EN ISO 14001 standarto reikalavimus. Kokybė reikalinga visur – valdant procesus, tausojant aplinką ir darbuotojų sveikatą, dirbant ir mokantis, priimant sprendimus.Patvirtintos kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) politikos numato svarbiausius principus ir įsipareigojimus, kuriais mes vadovaujamės savo versle.

Vadovaudamasi šia politika, bendrovė įgyvendina iškeltus tikslus

• Siekti verslo tobulumo;

• Plėsti užimamas pozicijas rinkoje;

• Didinti veiklos rezultatyvumą ir išlaikyti patikimo partnerio įvaizdį;

• Nuolat įsisavinti ir naudoti pažangias ir kokybiškas statybos medžiagas bei technologijas;

• Būti saugia aplinkai, darbuotojams ir ateities kartoms įmone;

• Kurti saugias ir nepavojingas sveikatai darbo vietas;

• nuolat vertinti riziką ir diegti priemones jos šalinimui, mažinimui ir DSS būklės gerinimui.

Šie tikslai įgyvendinami vadovaujantis tarptautinių standartų LST EN ISO 9001, LST EN ISO 14001 ir LST 1977 (BS OHSAS 18001) reikalavimais ir principais. 2008 metais įdiegta darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema leidžia bendrovei nuolat valdyti DSS rizikos veiksnius, diegti ir vykdyti gerą DSS praktiką, gerinti DSS veiksmingumą užtikrinant teisinių ir kitų reikalavimų atitiktį, išlaikant pusiausvyrą su socialiniais ir ekonominiais poreikiais. Bendrovė nuolat skiria didelį dėmesį veiklos valdymo efektyvumui didinti, statybos darbų kokybei gerinti ir modernioms technologijoms diegti, atliekamų darbų kokybei, aplinkosaugai ir darbuotojų saugai ir sveikatai. Remdamasi bendrovėje įdiegta integruota kokybės vadybos, aplinkos vadybos ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema, įmonė taiko ir nuolat tobulina funkcionuojančių procesų vadybą. Siekiama, kad bendrovės klientams būtų teikiamos kokybiškos paslaugos konkurencingomis kainomis, o bendrovės veiklos įtaka aplinkai būtų nuolat analizuojama, siekiant nuosekliai mažinti neigiamą veiklos poveikį aplinkai, nelaimingų atsitikimų tikimybę, užtikrinant visų bendrovės bei dirbančiųjų bendrovės vardu, saugą ir sveikatą. PST savo patirtimi, profesionalumu ir atsakingu požiūriu į verslą pelnė klientų ir partnerių pasitikėjimą.

                        

Lietuvos BIM projektai 2017: PST nugalėtojas kategorijoje „BIM gamybiniuose pastatuose“

Antrą kartą  organizuotame konkurse „Lietuvos BIM projektai 2017“ siekta pristatyti geriausias Lietuvos įmones naudojančias BIM technologijas.

Paskelbtas projekto Ukmergės g. 219 architektūrinio konkurso nugalėtojas

Sausio 10 d.,  UAB „Šeškinės projektai“ paskelbė architektūrinio konkurso verslo centrui Ukmergės g. 219, Vilniuje nugalėtojus ir prizininkus.