Pagrindinis > Apie įmonę > Darbuotojai
 
 

Sparčiai besikeičiančioje aplinkoje konkurentų metamus iššūkius gali atlaikyti tik vieningas ir stiprus kolektyvas. Profesionalūs, kompetentingi ir atsakingi darbuotojai – didžiausia PST vertybė, todėl didelis dėmesys skiriamas darbuotojų skatinimui; kuriama palanki terpė naujų idėjų plėtojimui ir jų įgyvendinimui, nuolat dalijamasi informacija. Darbuotojų lojalumas ir nuolatinis tobulėjimas leidžia bendrovei pasiekti numatytų rezultatų bei sulaukti itin palankaus klientų įvertinimo. Šiuolaikinėje aplinkoje darbuotojų kompetencija yra vienas svarbiausių įmonės konkurencingumą apibudinančių veiksnių. Įvertindama šį faktorių bendrovė skatina visų lygių darbuotojus nuolat mokytis ir tobulėti. Darbuotojai motyvuojami ne tik materialinėmis priemonėmis – konkurencingu atlyginimu, pažangia premijų sistema, bet ir išskirtine darbo aplinkos kokybe. Bendradarbiaudami su IT profesionalais ir stebėdami pasaulines technologijas nuolat investuojame į naujųjų programų kūrimą, įsigijimą ir pritaikymą kasdienėje veikloje. Siekiame automatizuoti ir apskaičiuoti kaip galima daugiau statybų valdymo proceso kintamųjų taip mažindami galimas patirti rizikas ir suteikdami savo darbuotojams galimybę dirbti su naujausiomis ir pažangiausiomis technologijomis. Vidinės komunikacijos pagalba darbuotojai yra informuojami apie naujausius vykstančius pokyčius bendrovėje, skatinami išsakyti savo nuomonę ir teikti pasiūlymus bendrovės veiklos gerinimui.

AB ,,Panevėžio statybos trestas“ statys Kauno kogeneracinę jėgainę Kauno mieste

AB ,,Panevėžio statybos trestas“ laimėjusi viešąjį tarptautinį pagrindinių statybos darbų pirkimo konkursą ir bendra valstybės valdomos UAB „Lietuvos energija“ ir UAB „Fortum Heat Lietuva“ bendrovė  UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“  pasirašė sutartį  dėl Kauno kogeneracinės jėgainės statybos Kauno mieste.

Statybų sektoriaus lyderis 2017

„Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Verslo valdymas 2018: pergalių vadyba“ paskelbti 10 sektorių lyderiai.
Statybų sektoriaus lyderė - AB ,,Panevėžio statybos trestas“. Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Aukso medalis už prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ plėtros projekto įgyvendinimą

2017 m. gruodžio 15 d., Lietuvos Respublikos Vyriausybėje iškilmingai įteikti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ apdovanojimai.

Kūrybinis PST darbuotojų projektas - laikrodis!

Įgyvendintas!