Pagrindinis > Apie įmonę > Darbuotojai
 
 

Sparčiai besikeičiančioje aplinkoje konkurentų metamus iššūkius gali atlaikyti tik vieningas ir stiprus kolektyvas. Profesionalūs, kompetentingi ir atsakingi darbuotojai – didžiausia PST vertybė, todėl didelis dėmesys skiriamas darbuotojų skatinimui; kuriama palanki terpė naujų idėjų plėtojimui ir jų įgyvendinimui, nuolat dalijamasi informacija. Darbuotojų lojalumas ir nuolatinis tobulėjimas leidžia bendrovei pasiekti numatytų rezultatų bei sulaukti itin palankaus klientų įvertinimo. Šiuolaikinėje aplinkoje darbuotojų kompetencija yra vienas svarbiausių įmonės konkurencingumą apibudinančių veiksnių. Įvertindama šį faktorių bendrovė skatina visų lygių darbuotojus nuolat mokytis ir tobulėti. Darbuotojai motyvuojami ne tik materialinėmis priemonėmis – konkurencingu atlyginimu, pažangia premijų sistema, bet ir išskirtine darbo aplinkos kokybe. Bendradarbiaudami su IT profesionalais ir stebėdami pasaulines technologijas nuolat investuojame į naujųjų programų kūrimą, įsigijimą ir pritaikymą kasdienėje veikloje. Siekiame automatizuoti ir apskaičiuoti kaip galima daugiau statybų valdymo proceso kintamųjų taip mažindami galimas patirti rizikas ir suteikdami savo darbuotojams galimybę dirbti su naujausiomis ir pažangiausiomis technologijomis. Vidinės komunikacijos pagalba darbuotojai yra informuojami apie naujausius vykstančius pokyčius bendrovėje, skatinami išsakyti savo nuomonę ir teikti pasiūlymus bendrovės veiklos gerinimui.

Lietuvos BIM projektai 2017: PST nugalėtojas kategorijoje „BIM gamybiniuose pastatuose“

Antrą kartą  organizuotame konkurse „Lietuvos BIM projektai 2017“ siekta pristatyti geriausias Lietuvos įmones naudojančias BIM technologijas.

Paskelbtas projekto Ukmergės g. 219 architektūrinio konkurso nugalėtojas

Sausio 10 d.,  UAB „Šeškinės projektai“ paskelbė architektūrinio konkurso verslo centrui Ukmergės g. 219, Vilniuje nugalėtojus ir prizininkus.