Pagrindinis > Paslaugos
 
 

PST, viena nedaugelio įmonių, kuriai per 59 gyvavimo metus pavyko persiformuoti, sėkmingai suderinti visus veiklos aspektus. PST - įmonė, lanksčiai reaguojanti į rinkos pokyčius. Glaudžiai bendradarbiaudama su klientu ir siekdama išskirtinės kokybės, didžiąją dalį visų statybų projektų vykdome savo jėgomis. Esame įsitikinę, kad AB "Panevėžio statybos trestas" veikla, ilgalaikis bendravimas su klientais ir partneriais, atliekamų darbų kokybė yra tokia pat, kaip ir sėkmingiausių vakarietiškų įmonių. Pagrindinius konstrukcinius darbus atlieka specializuoti PST filialai: „Stogas“, „Betonas“, „Konstrukcija“. Čia dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai, nuolat keliantys savo kvalifikaciją atitinkamoje srityje. Investuotojams, planuojantiems projektavimo ar statybos darbus, esame visada pasirengę suteikti daugiau informacijos apie mūsų įmonės suteikiamą naudą Jūsų verslui, mūsų darbo principus ir galimą bendradarbiavimą.

Kontaktai:
Robertas Šulskis

Pardavimų direktorius
Tel.: (8~45) 505 503, 505 517
El. paštas :

Paskelbtas projekto Ukmergės g. 219 architektūrinio konkurso nugalėtojas

Šiandien, sausio 10 d.,  UAB „Šeškinės projektai“ paskelbė architektūrinio konkurso verslo centrui Ukmergės g. 219, Vilniuje nugalėtojus ir prizininkus.

Jungtinis Gyvybės Mokslų Centras tarp geriausių projektų

Įstaiga „Skaitmeninė statyba“ ir žurnalas „Statyba ir architektūra“ pirmą kartą organizuotame konkurse  „Lietuvos BIM projektai 2016“ išrinko geriausius.