Pagrindinis > Paslaugos
 
 

PST, viena nedaugelio įmonių, kuriai per 60 gyvavimo metų pavyko persiformuoti, sėkmingai suderinti visus veiklos aspektus. PST - įmonė, lanksčiai reaguojanti į rinkos pokyčius. Glaudžiai bendradarbiaudama su klientu ir siekdama išskirtinės kokybės, didžiąją dalį visų statybų projektų vykdome savo jėgomis. Esame įsitikinę, kad AB „Panevėžio statybos trestas“ veikla, ilgalaikis bendravimas su klientais ir partneriais, atliekamų darbų kokybė yra tokia pat, kaip ir sėkmingiausių vakarietiškų įmonių. Pagrindinius konstrukcinius darbus atlieka specializuoti PST filialai: „Stogas“, „Betonas“, „Konstrukcija“. Čia dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai, nuolat keliantys savo kvalifikaciją atitinkamoje srityje. Investuotojams, planuojantiems projektavimo ar statybos darbus, esame visada pasirengę suteikti daugiau informacijos apie mūsų įmonės suteikiamą naudą Jūsų verslui, mūsų darbo principus ir galimą bendradarbiavimą.

Kontaktai:
Robertas Šulskis

Pardavimų direktorius
Tel.: (8~45) 505 503, 505 517
El. paštas :

AB ,,Panevėžio statybos trestas“ statys Kauno kogeneracinę jėgainę Kauno mieste

AB ,,Panevėžio statybos trestas“ laimėjusi viešąjį tarptautinį pagrindinių statybos darbų pirkimo konkursą ir bendra valstybės valdomos UAB „Lietuvos energija“ ir UAB „Fortum Heat Lietuva“ bendrovė  UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“  pasirašė sutartį  dėl Kauno kogeneracinės jėgainės statybos Kauno mieste.

Statybų sektoriaus lyderis 2017

„Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Verslo valdymas 2018: pergalių vadyba“ paskelbti 10 sektorių lyderiai.
Statybų sektoriaus lyderė - AB ,,Panevėžio statybos trestas“. Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Aukso medalis už prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ plėtros projekto įgyvendinimą

2017 m. gruodžio 15 d., Lietuvos Respublikos Vyriausybėje iškilmingai įteikti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ apdovanojimai.

Kūrybinis PST darbuotojų projektas - laikrodis!

Įgyvendintas!