Pagrindinis > Projektavimas > BIM

BIM

PST projektavimo biure, šiuolaikinės technologijos keičia projektavimo galimybes.

Naujos 3D projektavimo ir simuliacijos technologijos tampa vis tobulesnės. Integruodami jas į savo veiklą keičiame nusistovėjusį ir įprastą projektavimo procesą į žymiai tobulesnį, pastato informacinio modelio pagrindu pagrįstą, BIM projektavimą ir projektavimo valdymą.


BIM, tai skaitmeninis pastato ar statinio modelis. Šis modelis dar prieš pradedant statybas yra naudojamas patikrinti pastato projektinius sprendinius, numatyti galimas problemas ir jų sprendimo būdus. Jis pradedamas kurti pastato projektavimo metu, o vėliau naudojamas statybos ir eksploatacijos etapuose. Didžiausią naudą dėl BIM naudojimo projekte gauna Užsakovas, nes BIM modelis nėra tik paprasta 3D animacija, tai duomenų bazė, kurioje yra visa tiksli informacija apie statinį, kurią užsakovas gali panaudoti tiek statybos metu, rangovo kontrolei, tiek eksploatacijos metu vykdant einamąją pastato priežiūrą, remontą ar rekonstrukciją, taip pat ir vykdant pastato ar statinio griovimo darbus.

BIM paslaugos:
  • Visų projekto dalių modelių kūrimas
  • Tikslus medžiagų kiekių generavimas iš modelių
  • Detalizacija ir duomenų perkėlimas į CNC stakles
  • BIM projekto koordinavimas ir priežiūra
  • "As built" modeliai

AB ,,Panevėžio statybos trestas“ statys Kauno kogeneracinę jėgainę Kauno mieste

AB ,,Panevėžio statybos trestas“ laimėjusi viešąjį tarptautinį pagrindinių statybos darbų pirkimo konkursą ir bendra valstybės valdomos UAB „Lietuvos energija“ ir UAB „Fortum Heat Lietuva“ bendrovė  UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“  pasirašė sutartį  dėl Kauno kogeneracinės jėgainės statybos Kauno mieste.

Statybų sektoriaus lyderis 2017

„Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Verslo valdymas 2018: pergalių vadyba“ paskelbti 10 sektorių lyderiai.
Statybų sektoriaus lyderė - AB ,,Panevėžio statybos trestas“. Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Aukso medalis už prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ plėtros projekto įgyvendinimą

2017 m. gruodžio 15 d., Lietuvos Respublikos Vyriausybėje iškilmingai įteikti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ apdovanojimai.

Kūrybinis PST darbuotojų projektas - laikrodis!

Įgyvendintas!