Pagrindinis > Projektavimas > Komanda

Mūsų komanda

Pagrindiniai „PST PROJEKTAI“ personalo politikos postulatai – darbuotojų profesinio meistriškumo kėlimas, profesinio profilio gryninimas ir geriausių specialistų išlaikymas įmonėje. Kad ir kiek vystytųsi technologijos, projektavimo verslo sėkmės garantas yra tinkami žmonės ir veiklos partneriai, todėl „PST PROJEKTAI“ visuomet stengiasi pritraukti ir išlaikyti gabiausius žmones, suteikia jiems profesinio tobulėjimo galimybę. Mes visuomet siekiame, kad įmonės ir darbuotojų tikslai bei vertybės būtų panašūs – kai žmogus darbe suranda galimybę realizuoti savo talentus, o kartais ir pašaukimą, rezultatai būna puikūs.Siekdama įgyvendinti pagrindines  personalo politikos nuostatas, ypatingą dėmesį bendrovė skiria šiuolaikinėms  vadybos naujovėms – diegiamos naujos informacinės sistemos,  organizuojami seminarai, konferencijos bei kiti renginiai ir priemonės, skatinančios dirbančiųjų komandos jausmą bei lojalumą bendrovei.

AB ,,Panevėžio statybos trestas“ statys Kauno kogeneracinę jėgainę Kauno mieste

AB ,,Panevėžio statybos trestas“ laimėjusi viešąjį tarptautinį pagrindinių statybos darbų pirkimo konkursą ir bendra valstybės valdomos UAB „Lietuvos energija“ ir UAB „Fortum Heat Lietuva“ bendrovė  UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“  pasirašė sutartį  dėl Kauno kogeneracinės jėgainės statybos Kauno mieste.

Statybų sektoriaus lyderis 2017

„Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Verslo valdymas 2018: pergalių vadyba“ paskelbti 10 sektorių lyderiai.
Statybų sektoriaus lyderė - AB ,,Panevėžio statybos trestas“. Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Aukso medalis už prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ plėtros projekto įgyvendinimą

2017 m. gruodžio 15 d., Lietuvos Respublikos Vyriausybėje iškilmingai įteikti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ apdovanojimai.

Kūrybinis PST darbuotojų projektas - laikrodis!

Įgyvendintas!