Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Antrinės įmonės

Skydmedis UAB

Skydinių surenkamų namų projektavimas, gamyba, statyba ir įrengimas. Skydiniai namai yra pagrindinis įmonės produktas. Apie 80 proc. produkcijos sėkmingai eksportuojama į Norvegiją, Švediją, Prancūziją, Šveicariją, Islandiją bei kitas šalis.

Daugiau

Vekada UAB

Elektros montavimo darbai. Šalia įprastų elektrotechninių darbų yra vykdomi silpnų srovių montavimo darbai: vaizdo stebėjimo sistemos, apsauginė ir gaisrinė signalizacija, inžinerinių sistemų valdymas. Tęsiami darbai atsinaujinančių energijos šaltinių srityje.

Daugiau

Alinita UAB

Pastatų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montavimas, pastatų vidaus vandentiekio, nuotekų ir priešgaisrinių sistemų montavimas, pastatų inžinerinių sistemų projektavimo, paleidimo ir derinimo darbai.

Daugiau

Kingsbud Sp.z.o.o.

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis. „Kingsbud“ Lietuvoje yra įkūręs filialą, kurio pagrindinės veiklos kryptys yra didmeninė prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Mūsų apdailos medžiagų salonas „Udecor“ įsikūręs verslo centre „U219“ Ukmergės g. 219, Vilniuje. E-parduotuvė: www.plytelės123.lt.

Daugiau

Aliuminio fasadai UAB

Aliuminio profilių sistemų, aliuminio langų ir durų gamyba

Daugiau

Hustal UAB

Metalo konstrukcijų pardavimas, montavimas, projektavimas.

Daugiau

PST investicijos UAB

Nekilnojamojo turto parengimas ir pardavimas. Siekdami maksimaliai kokybiškai ir efektyviai įgyvendinti nekilnojamojo turto plėtros projektus, plėtojame gyvenamųjų būstų, komercinės paskirties nekilnojamojo turto projektus, vykdome ilgalaikes investicijas į nekilnojamąjį turtą.

Daugiau

Šeškinės projektai UAB

Nekilnojamojo turto vystymas ir plėtojimas. Įmonė įgyvendina nekilnojamojo turto plėtros projektus.

Daugiau

Ateities projektai UAB

Nekilnojamojo turto vystymas. Įmonė plėtoja gyvenamųjų būstų, komercinės paskirties nekilnojamojo turto projektus.

Daugiau

Tauro apartamentai UAB

Nekilnojamojo turto vystymas ir plėtojimas. Įmonė vykdo ilgalaikes investicijas į nekilnojamąjį turtą.

Daugiau

Verslo centras Panevėžys

Komercinės paskirties biurų nuoma Panevėžyje.

Daugiau

PS Trests SIA

Statybos darbai Latvijoje.

Daugiau
AB „Panevėžio statybos trestas“ asocijuotųjų įmonių neturi.