Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Our team

General Manager

Dalius Gesevicius

Tel. +370 45 505503

E-mail: pst@pst.lt

Administrative Director

Audrius Varis

Tel. +370 45 505518

E-mail: avaris@pst.lt

Sales Director

Robertas Sulskis

Tel. +370 45 505517

Mob. tel. +370 686 77177

E-mail: rsulskis@pst.lt

Technical Director

Vidas Slivinskas

Tel. +370 45 505519

E-mail: vslivinskas@pst.lt

Construction Director

Kestutis Tamosiunas

Tel. +370 45 505584

E-mail: ktamosiunas@pst.lt

Commercial director

Justas Jasiunas

Tel. +370 45 505516

E-mail: jjasiunas@pst.lt

Marketing manager

Ruta Ceciotiene

Tel. +370 45 505562

E-mail: rceciotiene@pst.lt

Supply manager

Mindaugas Pribusauskas

Tel. +370 45 505563

E-mail: mpribusauskas@pst.lt