Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Filialai

AB „Panevėžio statybos trestas“ filialas „Genranga“

Puikiai išmanydami savo srities rinką ir klientų poreikius, užsakovams atlieka bendruosius ir specialiuosius statybinius darbus, teikia daugiabučių renovacijos, generalinio rangovo ir kultūros paveldo darbų paslaugas.

Daugiau

AB „Panevėžio statybos trestas“ filialas „Gerbusta“

Pasitelkdami ilgametę patirtį, žinias bei kvalifikuotus darbininkus „Panevėžio statybos trestas“ filialas „Gerbusta“ teikia aukštos kokybės paslaugas lauko inžinerinių tinklų , polinių pamatų įrengime, atlieka žemės ir gerbūvio darbus.

Daugiau

AB „Panevėžio statybos trestas“ filialas „Konstrukcija“

Kokybiškai ir laiku atlieka sudėtingus, aukštos kvalifikacijos reikalaujančius, bendruosius ir specialiuosius statybos darbus.

Daugiau

AB „Panevėžio statybos trestas“ filialas „Pastatų apdaila“

Įmonė atlieka įvairius pastatų vidaus ir fasado apdailos darbus, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimą. Veiklos sritys: vidaus apdaila, grindų įrengimas, fasadų apdaila, aliuminio konstrukcijos, stiklo konstrukcijos.

Daugiau

AB „Panevėžio statybos trestas“ filialas „Klaipstata“

Filialas vykdo bendruosius ir specialiuosius statybinius darbus, teikia daugiabučių renovacijos, generalinio rangovo ir kultūros paveldo darbų paslaugas.

Daugiau

Projektavimo biuras „PST Projektai“

Projektavimo biuras „PST Projektai“ teikia įvairios paskirties pastatų bei inžinerinių statinių projektavimo paslaugas.

Daugiau

Statybinė laboratorija

AB „Panevėžio statybos trestas“ akredituota statybinė laboratorija atitinka LST EN ISO/IEC 17025:2018 reikalavimus.

Daugiau