Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Konstrukcija

Apie įmonę

Įmonė atlieka aukštos kvalifikacijos reikalaujančius bendruosius ir specialiuosius statybos darbus: pamatų ir rostverkų įrengimas, monolitinių konstrukcijų betonavimas, surenkamo gelžbetoninio karkaso įrengimas, metalo konstrukcijų montavimas, daugiasluoksnių sieninių panelių (,,sendvič" tipo) ir daugiasluoksnių stoginių panelių montavimas pramoniniuose pastatuose, įvairaus sudėtingumo paprasto mūro, armuoto mūro ir apdailos mūro darbus.Turime patirtį betonuojant aukštuminius pastatus, rezervuarus, silosus slenkančiais klojiniais. Tai efektyviausia ir ekonomiškiausia technologija statant aukštus monolitinius statinius. Betonavimo sparta yra kartais didesnė, lyginant su tradicinėmis klojinių sistemomis.

Įmonės veikla

Užpildę užsakymo formą siųskite laboratorija@pst.lt Užsakymas bandymams.

UŽSAKOVŲ ATSILIEPIMŲ ANKETA

Sutinku, kad mano pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi laikantis AB "Panevėžio statybos trestas" privatumo politikos. Sutikimą bet kuriuo metu galima atšaukti parašius laišką adresu info@pst.lt.
Ačiū už Jūsų atsiliepimą!

Kontaktai

Direktorius

Mindaugas Pribušauskas

Tel. +370 682 48024

El. paštas: mpribusauskas@pst.lt

Tinklų g. 7, LT 35115, Panevėžys, Lietuva Tel. +370 45 505 513

El. paštas: konstrukcija@pst.lt