Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Projektavimo biuras ,,PST Projektai"

Apie įmonę

Projektavimo biuras PST Projektai teikia įvairios paskirties pastatų bei inžinerinių statinių projektavimo paslaugas. Patirtis ir žinios įgytos per daugelį metų projektavimo srityje leidžia mums savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės projektavimo bei konsultavimo paslaugas ir įgyvendinti sudėtingus ir svarbius projektus.

Savo veikloje mes remiamės socialiai atsakingo verslo principais: dirbti atsakingai, nekenkti aplinkai, visuomenei bei kitoms verslo šakoms, dalyvauti, sprendžiant problemas susijusias su visuomenės ir aplinkosaugos problemomis, plėsti bendradarbiavimą su kitomis verslo šakomis šalyje bei už jos ribų.

Mūsų darbuotojų profesionalumas, lankstumas ir atsakomybė yra pagrindinis faktorius užtikrinantis aukščiausią projektų kokybę. Bendrovės kokybės kontrolės politika užtikrina klientų lūkesčius ir pasitikėjimą, tai reiškia, kad visi darbai yra atliekami kokybiškai, sutartu laiku ir pagal statybą reglamentuojančius teisės aktus.

Įmonės veikla

Kontaktai

Projektavimo biuro vadovas

Mindaugas Ščevinskas

Tel. +37045505539; mob. +37061838053

El. paštas: mscevinskas@pst.lt

Verkių 25C, 08223 Vilnius P. Puzino 1, 35173 Panevėžys

Verkių 25C, 08223 Vilnius ir P. Puzino 1, 35173 Panevėžys

El. paštas: mscevinskas@pst.lt