Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Privalumai

Aplinkosauga

AB Panevėžio statybos trestas“sėkmingai įdiegta aplinkos apsaugos vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 14001:2015 standarto reikalavimus, leidžia bendrovei užtikrinti aplinkos apsaugos teisinių ir kitų reikalavimų atitiktį. Įgyvendindama nusistatytą aplinkos apsaugos Politiką, Bendrovė siekia išsaugoti sveiką aplinką dirbančiajam, biologinę ir kraštovaizdžio įvairovę, bei optimalų gamtos išteklių naudojimą. Bendrovės padaliniuose ir statybos objektuose, įvertinus vykdomos veiklos reikšmingumą aplinkai ir identifikavus teisinius reikalavimus, nustatomi reikšmingi aplinkos apsaugos aspektai. Yra įvertinama reikšmingų aspektų galima rizika aplinkos poveikiui ir numatomos galimybės bendrovės numatytiems AVS tikslams pasiekti. Reikšmingų aplinkos apsaugos aspektų valdymui ir neigiamo poveikio mažinimui yra numatomi tikslai ir uždaviniai, parengiamos aplinkos apsaugos vadybos programos ar aplinkosauginiai planai. Nustatant aplinkos apsaugos aspektus yra atsižvelgiama į gyvavimo ciklo perspektyvą. Yra įvertinami šie pagrindiniai produkto ir (ar) paslaugos gyvavimo ciklo tarpsniai: žaliavų įsigijimas; projektavimas; statybos produktų gamyba; gabenimas; statinio statyba; statinio naudojimas; nugriovimas, pasibaigus ciklui ir galutinis pašalinimas (atliekų perdirbimas, sutvarkymas).

Bendrovėje yra nustatomi aplinkos apsaugos veiksmingumo rodikliai, kurie yra matuojami ir vykdomas jų monitoringas. Bendrovėje vykdomi mokymai, kurių tikslas supažindinti bendrovės ir jos vardu dirbančiuosius su aplinkos apsaugos Politika, reikšmingais aplinkos apsaugos aspektais, tikslais ir uždaviniais, galimomis grėsmėmis ir avarinėmis situacijomis ir prevencinėmis priemonėmis joms išvengti, parengties avarijoms ir atsakomųjų veiksmų planu, susidarančių atliekų tvarkymu ir rūšiavimu, pavojingų cheminių medžiagų saugiu naudojimu.

Vadovaujamės principu būti saugia įmone aplinkai, darbuotojams ir ateities kartoms!

Aplinkos apsaugos politiką galite rasti čia: