Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Privalumai

Socialinė atsakomybė

Mes tikime, kad socialinė verslo atsakomybė yra veiksminga tik integruota į kasdienį darbą ir valdoma kaip betkuri kita verslo veikla veda prie tvarios, ir atsakomybe pagrįstos, ekonomikos kūrimo.

PST bendrovės pastovus ir nuolatinis verslo ir projektų valdymo, kokybės, klientų pasitenkinimo, tiekimo ir subrangovų grandinių valdymo, aplinkosaugos ir viešųjų ryšių tobulinimas tai ne tik atvirumas ją supančiai aplinkai, bet ir tikslas veikti etiškai, sąžiningai ir skaidriai rinkos, aplinkosaugos, visuomenės ir darbuotojų atžvilgiu.

Įmonė nuolat dalyvauja įvairiuose paramos projektuose, bendradarbiauja su šalies universitetais, mokslo įstaigomis. Tai socialinės atsakomybės projektai, papildomai prisiimti iššūkiai, kurie stiprina mūsų pozicijas rinkoje, kuria skaidrios ir atsakingos įmonės įvaizdį, suteikia pagrindą efektyvesnei mūsų veiklai, o tuo pačiu – ir didesniam indėliui į Lietuvos gerovės kūrimą.