Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

UAB „Metalo meistrai“ įrodė savo gaminamų konstrukcijų kokybę


AB „Panevėžio statybos trestas“ įmonių grupės dukterinė įmonė UAB „Metalo meistrai“ iš kompanijos Strängbetong AB yra gavusi ieškinį 27 mln. SEK sumai (apytiksliai lygią 2 800 tūkst. eurų 2019 m. gruodžio 31 d.) Ieškinys grindžiamas teiginiu, kad Bendrovė klientui pristatė prekes su trūkumais. Vadovybė atlikusi techninę ekspertizę mano, kad kliento ieškinys neturi pagrindo. Byla buvo pradėta svarstyti Švedijos Arbitražo teisme 2020 m. pradžioje.

2020 m. gegužės 26 d. Švedijoje vykęs ad hoc arbitražas paskelbė savo sprendimą, kuriuo buvo užbaigtas net dvejus metus vykęs ginčas dėl UAB „Metalo meistrai“ pristatytos produkcijos kokybės Švedijos bendrovei AB Strängbetong. Švedijos arbitražas pilna apimtimi atmetė AB Strängbetong reikalavimą ir pripažino jį kaip nepagrįstą, nes UAB „Metalo meistrai“ produkcija buvo tinkama ir kokybiška.

Džiaugiamės šiuo, mūsų nuomone teisingu Stokholmo Arbitražo sprendimu, kuris apgynė UAB „Metalo meistrai“ teisingą, atsakingą ir principingą poziciją savo gaminamos produkcijos ir rinkos dalyvių atžvilgiu.

UAB „Metalo meistrai“ užima tvirtas pozicijas metalo konstrukcijų projektavimo ir gamybos srityje

 

Daugiau informacijos:

Generalinis direktorius

Dalius Gesevičius

Tel.: (8-45) 505 503