Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Dėl gauto Europos Žmogaus Teisių Teismo nutarimo

Bendrovė gavo Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) nutarimą, kuriuo teismas atsisakė priimti Bendrovės pareiškimą dėl Žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos (Konvencijos) pažeidimų.

 

Primintina, Bendrovė pasinaudojo juridinio asmens teise kreiptis į EŽTT dėl verslo interesų gynimo taikant Konvenciją. Pažeidimai buvo siejami su Lietuvos administracinių teismų veiksmais, tame tarpe per ilgu teismo procesu, atsisakymu sudaryti galimybę susipažinti su visa bylos medžiaga, atsisakymu kreiptis į Europos Sąjungos Teisingumo Teismą preliminaraus išaiškinimo, atsisakymu nagrinėti bylą žodinio proceso tvarka ir kt. Preliminaraus nagrinėjimo stadijoje EŽTT nurodė, kad Bendrovės pareiškime nurodyti faktai nesudaro pakankamo pagrindo įtarti Konvencijos pažeidimų egzistavimą.

 

Procesas EŽTT yra savarankiškas procesas. Jis neturi įtakos Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo 2020 m. birželio 3 d. nutarties, kuria buvo patvirtintas Konkurencijos tarybos nutarimas, skiriantis Bendrovei 8,5 mln. EUR baudą, galiojimui ir vykdymui. PST pažymi, kad gerbia teismo sprendimą, vykdo ir toliau vykdys galiojančią teismo nutartį ir įsipareigojimus, susijusius su baudos mokėjimu.

 

Daugiau informacijos:

Generalinis direktorius

Egidijus Urbonas

Tel.: (8-45) 505 503