Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Dėl teismo nutarties

  1. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas nutartyje panaikino pirmos ir apeliacinės instancijos teismų sprendimą ir nutartį bei grąžino bylą į apeliacinę instanciją. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, aiškindamas Konkurencijos įstatymo nuostatas dėl palūkanų skaičiavimo konstatavo, jog apeliacinės instancijos teismas netinkamai taikė Konkurencijos įstatymo normas, reglamentuojančias palūkanų, mokėtinų dėl nesumokėtos baudos už konkurencijos teises pažeidimus, skaičiavimo tvarką bei nurodė, jog visais atvejais taikytinas maksimalus 180 dienų terminas, už kurį yra skaičiuojamos palūkanos.
  2. PST atveju bei vertinimu, skundžiamu antstolio patvarkymu buvo paskaičiuotos palūkanos už visą bylinėjimosi teisme laikotarpį bei papildomai už 180 dienų, kas sudaro 1 385 178, 76 Eur, perskaičiuota palūkanų suma už 180 dienų turėtų sudaryti 251 906,30 Eur.
  3. Vykdydama KT sprendimą, nežiūrint vykusio ginčo teismuose, PST jau yra sumokėjusi 2 165 415 Eur. baudos.Daugiau informacijos:

Generalinis direktorius

Egidijus Urbonas

Tel.: 8-45 505 503