Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

AB „Panevėžio statybos trestas“ pasirašė 17 mln. Eur vertės sutartį su AB „Kauno grūdai“ dėl gamybos ir pramonės paskirties pastato Alytuje statybos

AB „Panevėžio statybos trestas“ pasirašė 17 mln. Eur (su PVM) vertės užsakymą su viena didžiausių maisto produktų gamybos bendrovių Lietuvoje AB „Kauno grūdai“ dėl gamybos ir pramonės paskirties pastato Fortų g. 9, Alytuje, statybos darbų. Bendrasis pastato plotas sieks 7,4 tūkst. kv. m, numatomas darbų atlikimo terminas – 11 mėn. nuo pasirašytos sutarties datos.

Generalinis projektuotojas – UAB „Bendrieji statybų projektai“. Pirmajame statinio aukšte suprojektuotos gamybos ir sandėliavimo patalpos. Antrame aukšte suprojektuotos gamybos, sandėliavimo inžinerinės infrastruktūros patalpos, taip pat buitinės ir valgymo bei poilsio patalpos.

Bendrovė gamybos paskirties pastate planuoja gaminti įvairius greitai paruošiamus produktus pakeliuose ir indeliuose (greitai paruošiamus makaronus bei įvairias košes). Pastato sklype taip pat numatoma sutvarkyti privažiavimo kelius, vykdyti aplinkotvarkos darbus, įrengti automobilių parkavimo aikšteles, pėsčiųjų takus, pritaikytus negalią turintiems žmonėms, ir kt.


Daugiau informacijos:

Tomas Stukas

Generalinis direktorius

AB „Panevėžio statybos trestas“

Tel.: (8-45) 505 503