Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Šeškinės projektai UAB

Šeškinės projektai UAB

Pagrindinis įmonės vystomas projektas - verslo centras U219, Ukmergės gatvėje, Vilniuje. Šis projektas turi didelę perspektyvą tiek dėl lokacijos arti miesto centro, tiek dėl daugiafunkcinio patalpų panaudojimo būdo, nes norėdami konkuruoti šiandieninėje rinkoje biurų savininkai turi pasiūlyti geriausią produktą.

Didžiausias verslo centro ,,U219“ išskirtinumas - unikalūs architektūriniai ir inžineriniai sprendimai, būdingi  tik aukščiausios klasės verslo centrams. Pastate numatytos tiek biurų patalpos, laisvalaikio zonos, tiek kavinės-restoranai, bei komercinės patalpos. Funkcionali, komfortiška ir kokybiška darbo aplinka taps papildoma pridėtine verte įmonių darbuotojams.

Verslo centras plėtojamas 72 arų komercinės paskirties sklype besiribojančiame su Ukmergės g. ant Šeškinės kalno, todėl būsimas verslo centras bus ne tik lengvai pasiekimas, bet ir puikiai matomas, o nuomininkams atsivers Vilniaus panorama.


Platesnė informacija: www.u219.eu


Kontaktai

Direktorius

Almantas Gudinauskas

Tel. +370 615 92571

El. paštas: agudinauskas@pst.lt

Ukmergės g. 219, LT-07152 Vilnius