Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Jungtinio gyvybės mokslų centras

Apie projektą

Vilniaus universiteto akademiniame miestelyje Vilniuje, Saulėtekio alėjoje 9, šalia jau pastatyto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro, iškilo naujas mokslinių tyrimų ir studijų reikmėms pritaikytas Jungtinio gyvybės mokslų centro pastatas (JGMC), kurio bendras plotas yra 24 tūkst. kv. m. JGMC projektą įgyvendino Vilniaus universitetas su partneriais – Vilniaus Gedimino technikos universitetu ir Vilniaus universiteto Onkologijos institutu. Pagrindinis projekto tikslas – sukurti gyvybės mokslų tyrimų ir studijų centrą, skirtą biotechnologijos ir molekulinės medicinos mokslinių tyrimų, studijų ir technologinės plėtros reikmėms.

Jungtinio gyvybės mokslų centro darbuotojų pagrindą sudaro Vilniaus universiteto Biotechnologijos ir Biochemijos institutų ir Gamtos mokslų fakulteto mokslininkai. Šis projektas yra bene vienintelis iš Lietuvoje įgyvendinamų slėnių programų projektų, kuriame vienas pagrindinių prioritetų yra jaunimo problemų sprendimas ir pasauliniu mastu konkurencingų studijų plėtojimas. JGMC projekto įgyvendinimas sudarys prielaidas didesnėms tiesioginėms užsienio investicijoms į Lietuvą, naujo pažangaus verslo kūrimui, „protų nutekėjimo“ stabdymui, „protų sugrįžimo“ skatinimui ir naujų darbo vietų, ypač skirtų jauniems žmonėms, kūrimui.


Užsakovas: Vilniaus Universitetas

Darbų pabaiga: 2015 m.