Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

LT

Betoninių grindų įrengimas

Kontaktai
Betoninių grindų padalinio vadovas
Žydrūnas Januška

Betoninių grindų įrengimas


Betoninės grindys įrengiamos ten, kur reikalinga ilgaamžė ir atspari dinaminiam poveikiui grindų danga. Jos storis, atsižvelgiant į pasirinktą grindų konstrukciją, svyruoja nuo 80 iki 300 mm. Betoninių grindų įrengimas atliekamas sandėliuose, cechuose, prekybos centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir kituose itin didelius plotus užimančiuose visuomeniniuose, pramoniniuose bei gamybinės paskirties pastatuose.

Ką mes darome ?

·        „Laser Screed“ tipo betonavimas - tai naujausias ir novatoriškiausias metodas dideliems plotams betonuoti dideliu lygumu. Lazeriu betonuotos grindys yra puikus sprendimas, kai jos turi būti ypatingai plokščios. Pavyzdžiui, logistikos sandėliuose, kuriuose mažas plokštumas gali turėti pražūtingų pasekmių su itin aukštomis sandėliavimo lentynoms - stelažais.

·        Tinkamai derinant mašinos dydį, užtrinimo laiką ir operatoriaus patirtį, užgeležintas betonas kaip galutinė  apdaila yra puikus pasirinkimas lygiam paviršiui.  Dirbame Tik su geriausia technika!

·        Rampų ir lauko grindų betonavimas, bei „šluoto“ raštuoto betono įrengimas, kuris užtikrina aukštą paviršiaus sukibimą;

·        Kiekvienas konkretus projektas reikalauja, kad prieš  pradedant betonavimo darbus, būtų įrengimas specialus armavimas, sustatomos temperatūrinės deformacinės siūlės tam, kad būtų sustiprintas ir padidintas betono stiprumas, bei būsima betono plokštė.

Kodėl užsakovai renkasi mus?

Todėl, kad turime bene svarbiausią patikimumo garantą šioje srityje – tai virš 15 metų ir virš 600 000 m2 tokių dangų įrengimo patirtį. Todėl, kad labai gerbiame kiekvieną klientą ir taupydami jų pinigus visada stengiamės pasiūlyti optimaliausius sprendinius. Patikėkite savo grindis mums!Atliktų darbų žemėlapis